bestellen: dubbelklik op de codenummers

Bedradingskokers (kanalen)serie S en SH

materiaal:PVC en PC/ABS (UV-bestending)
voorschriften:Bodemperforatie volgens DIN 43659
omgevingstemp.:
PVC:-5Ctot+60C(UL-94V0)
PC/ABS:-40Ctot+100C(UL-94V1)
kleur:
PVC: grijs-RAL 7030
PC/ABS: grijs-RAL 7035
keurmerken:
bijzonderheden:
Bedradingskokers met 4mm sleufbreedte. De kokers zijn voor­zien van een glad oppervlak, zijn maatnauwkeurig en hebben een goede dekselpakking. De 6mm brede lippen zijn uitbreek­baar tot op de bodem. Slag- en trekvast en zelfdovend. Losse deksels voor serie S zijn uit voorraad leverbaar. Standaardlengte 2m. Prijzen per meter (incl. deksel). Let op! Uitsluitend afname per verpakkingseenheid (VPE).
afgeronde lippen
inklikbare scheidingswanden
 


breedte
xhoogte
25x25
40x25
25x40
40x40
60x40
80x40
100x40
120x40
25x60
40x60
60x60
80x60
100x60
120x60
25x80
40x80
60x80
80x80
100x80
120x80
40x100
60x100
80x100
100x100
PVC GRIJS-RAL 7030
CodeTypeno.

Brutoprijs
per m
incl. deksel

ECS25251,90
ECS40252,70
ECS25402,25
ECS40403,05
ECS60404,55
ECS80406,20
ECS100406,75
ECS120408,35
ECS25603,30
ECS40604,30
ECS60605,30
ECS80606,80
ECS100608,35
ECS1206010,25
ECS25804,60
ECS40805,45
ECS60807,05
ECS80808,05
ECS1008010,95
ECS1208013,00
ECS401007,25
ECS601009,20
ECS8010011,15
ECS10010015,45
 

Geschikt voor
aantal inklikbare
scheidingswanden

0
0
0
0
0
2
2
2
0
0
0
2
2
2
0
0
0
2
2
2
0
0
2
2
PC/ABS GRIJS-RAL 7035
CodeTypeno.

Brutoprijs
per m
incl. deksel

--

--

--

--

--

--

ECSH25407,35
ECSH40409,75
ECSH604010,30
ECSH804012,60
ECSH1004014,45
ECSH1204019,90
ECSH25609,60
ECSH406010,00
ECSH606014,20
ECSH806015,35
ECSH1006021,05
ECSH1206033,00
ECSH258011,60
ECSH408015,45
ECSH608022,65
ECSH808025,30
ECSH1008027,75
ECSH1208035,95

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

 


VPE
100m
80m
100m
70m
50m
40m
28m
24m
70m
56m
32m
28m
20m
20m
56m
40m
36m
30m
24m
16m
32m
24m
24m
16m

KABELHOUDERS
UitvoeringCodeTypeno.Brutoprijs%VPE
Voor S- 56mm langLK4H15,00100 st
Voor SH- 56mm langLKVH H17,00100 st