bestellen: dubbelklik op de codenummers

Kabelbundelbandjespolyamide 6.6

Keurmerken:

van
polyamide 6.6
UL94 V2

Temperatuurbestendig van -40C tot +85C (Op bestelling ook leverbaar tot +125C).
8 gerenommeerde (scheeps)keurmerken.

 
Afmetingen (mm)
Lengte
BreedteVoor max.
kabelbundel (mm)
Trekweerstand
(1daN @ 1 kg)
752,51611
1002,52411
1352,53511
1602,54011
2002,55511
1403,53620
2003,55520
2253,56520
2503,56820
2803,58020
3603,510320
1404,53328
1604,53828
1804,54528
2004,55128
2504,56828
2804,57628
3004,58228
3604,510128
3804,511028
4304,512328
3606,010145
1807,54465
2007,54865
2407,56265
2807,57665
3207,58865
3607,510165
4507,513065
5007,514565
5407,516065
7507,522065
4309,011880
5509,016080
7809,023580
9209,028080
1.2209,037580
1.3309,040980
25012,562120
50012,5140120
75012,5222120
1.00012,5300120
KLEUR NATUREL

Code
Typeno.
Brutoprijs%
SEL.2.2010,70
SEL.2.2020,80
SEL.2.2031,60
SEL.2.2041,85
SEL.2.2052,00
SEL.2.2101,75
SEL.2.2112,60
SEL.2.2152,95
SEL.2.2163,40
SEL.2.2123,55
SEL.2.2146,80
SEL.2.2202,50
SEL.2.2212,70
SEL.2.2222,85
SEL.2.2233,10
SEL.2.2244,05
SEL.2.4254,70
SEL.2.4295,45
SEL.2.4266,30
SEL.2.4277,05
SEL.2.42810,15
SEL.2.44710,15
SEL.2.4307,30
SEL.2.4327,55
SEL.2.4318,40
SEL.2.4339,05
SEL.2.4389,80
SEL.2.43410,90
SEL.2.43517,05
SEL.2.43620,65
SEL.2.43722,60
SEL.2.44128,35
SEL.2.14420,60
SEL.2.14224,35
SEL.2.14333,85
SEL.2.15441,15
SEL.2.15561,65
SEL.2.45671,00
SEL.2.45020,65
SEL.2.45133,70
SEL.2.45243,20
SEL.2.45363,35
KLEUR ZWART

Code
Typeno.
Brutoprijs%
SEL.3.2010,80
SEL.3.2020,85
SEL.3.2031,65
SEL.3.2041,95
SEL.3.2052,10
SEL.3.2101,85
SEL.3.2112,70
SEL.3.2153,10
SEL.3.2163,55
SEL.3.2123,70
SEL.3.2147,15
SEL.3.2202,70
SEL.3.2212,85
SEL.3.2223,00
SEL.3.2233,25
SEL.3.2244,30
SEL.3.4254,85
SEL.3.4295,80
SEL.3.4266,70
SEL.3.4277,55
SEL.3.42810,85
SEL.3.44710,65
SEL.3.4307,70
SEL.3.4327,90
SEL.3.4318,70
SEL.3.4339,75
SEL.3.43810,40
SEL.3.43411,50
SEL.3.43517,90
SEL.3.43621,65
SEL.3.43723,75
SEL.3.44129,70
SEL.3.14421,65
SEL.3.14225,75
SEL.3.14335,80
SEL.3.15443,10
SEL.3.15564,65
SEL.3.45674,55
SEL.3.45021,80
SEL.3.45135,55
SEL.3.45245,40
SEL.3.45366,40
 

VPE
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
100 st
50 st
50 st
50 st
50 st
50 st
Let op! Brutoprijs per 100 stuks en uitsluitend afname per verpakkingseenheid (VPE)


2,5 mm
3,5 mm
4,5 mm
7,5 mm
9,0 mm
12,5 mm

Zadels t.b.v. kabelbundelbandjes

Schroefzadels 10x43mm,
voor max. 9mm brede kabelbundelbandjes

 
KleurCodeTypeno.Brutoprijs%VPE
NaturelALE.2.4019,00100 st
ZwartALE.3.4019,00100 st

 

Plakzadels 27x27mm,
voor max. 4,5mm brede kabelbundelbandjes

 
KleurCodeTypeno.Brutoprijs%VPE
NaturelBAS.2MT.50813,50100 st
ZwartBAS.3MT.50813,50100 st



Actie!

Mooie displays voor op de verkoopbalie,
in 9 van de gangbaarste maten.

Netto-actieprijs

KLEUR NATUREL
CodeTypeno.Nettoprijs
SEL.A.2125,00
KLEUR ZWART
CodeTypeno.Nettoprijs
SEL.A.3130,00
 
VPE totaal
9.000 stuks
INHOUD
Afmetingen (mm)
Lengte
BreedteVoor max.
kabelbundel (mm)
Trekweerstand
(1daN @ 1 kg)
VPE
1002,5241110 x 100 stuks
1352,5351110 x 100 stuks
1602,5401110 x 100 stuks
2002,5551110 x 100 stuks
1403,5362010 x 100 stuks
2003,5552010 x 100 stuks
2803,5802010 x 100 stuks
2004,5512810 x 100 stuks
2804,5762810 x 100 stuks